"verslas verslui" yra labai svarbus
Sveiki atvykę į Eurodita

Apie Eurodita

Manome, kad bendradarbiaudami su mumis turite būti ištikimi sau. Les clients qui ne sont pas satisfaits de la qualité de leurs produits et de leurs services, et qui ne sont pas satisfaits de la qualité de leurs produits et de leurs services, ne sont pas satisfaits de la qualité de leurs produits et de leurs services, et ne sont pas satisfaits de la qualité de leurs produits et de leurs services, et ne sont pas satisfaits de la qualité de leurs produits et de leurs services, et ne sont pas satisfaits de la qualité de leurs produits et de leurs services, et ne sont pas satisfaits de la qualité de leurs produits et de leurs services, et ne sont pas satisfaits de la qualité de leurs produits et de leurs services. Visi gaminiai pažymimi privačiu ženklu.

Mūsų gyvenimą lemia pasirinkimai. Žinoma, ir partnerių pasirinkimas. Nuo kitų skiriamės ne tik tuo, ką darome, bet ir jums siūlomais pasirinkimais, kad galėtume teikti jums išskirtines "verslas verslui" paslaugas.

Norėtume jums pasiūlyti unikalią "Eurodita" patirtį.
Nes teisingai pasirinkę jaučiamės gerai.

 

Sveiki atvykę į šeimą.

Nuo 1994 m. nuveikėme labai daug.

Mes, kaip pasaulinė įmonė, trokštame pakeisti rąstų konstrukcijų pramonę.

Didžiuojamės galėdami pasakyti, kad nuo dabar mūsų verslas yra jūsų verslas.

Sveikiname visus, kurie prisijungia prie "Eurodita" šeimos, kaip išskirtinius svečius.

Viskas, ką darome, atitinka jūsų poreikius. Juk jūs esate svarbiausia mūsų veiklos dalis.

Skirdami daug dėmesio aptarnaujamai gamybai, pakeliame gamybos pagal užsakymą standartus. Ir visa tai darome dėl jūsų.

Programme de partenariat avec les mamans. Būtent todėl siūlome išskirtinę partnerio programą - galite būti mūsų vienintelis savo srities partneris, kad jūsų privatūs ženklai nesusidurtų su konkurencija.

Pasaulyje, kuriame yra iš ko rinktis, jūsų klientai iš jūsų reikalauja daug. Suteikite jiems pasirinkimo galimybę, kurios jie nusipelnė. Juk mes, žmonės, visais gyvenimo aspektais norime jaustis laisvi.

Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamų pagal užsakymą sukurtų dizaino sprendimų arba jus dominančių gaminių kainą. Verta būti žinomam savo regione dėl išskirtinės kokybės medienos, kurią galite rinktis.

Įmonėje "Eurodita" rūpinamės visa logistikos grandine, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslą ir klientus. Nes mes bendradarbiaujame, kad bendrai augtume.

Visada saugu ir laiku.

Valdome savo transporto parką ir su geriausiomis pasaulio vežėjų įmonėmis sudarėme patikimus susitarimus.

Gaminys jums arba jūsų klientui bus pristatytas per vieną-keturias savaites.

Pristatymo laikas priklauso nuo užsakymo dydžio ir detalių, bet užsakymą į jūsų pasirinktą vietą pristatysime per mėnesį.

Visų formų ir dydžių įmonėms.

Sukūrėme nepriekaištingą pristatymo platformą, apimančią vidaus, regioninius ir pasauliniu mastu veikiančius siuntų sprendimų teikėjus.

Apsvarstytas ir galimas užsakymo dydis ir detalės.

Pakuotė išlieka dinamiška ir dažnai naudojamas vidutinis pakavimo medžiagų kiekis siekiant užtikrinti, kad logistika būtų lengvai organizuojama, o jos išlaidos sumažintos iki minimumo.

Gamintojas, kuris nesustoja.

Įmonėje "Eurodita" aptarnaujame mažmenininkus ir didmenininkus, palengvindami visus tiekimo grandinės etapus, įskaitant pirkimą, tiekimą ir gaminių pristatymą.

Mes puoselėjame abipusiškai naudingus tarpusavio santykius su jumis, mūsų partneriu, kad aukštos kokybės medienos konstrukcijos būtų siūlomos klientams visame pasaulyje.

Pirmaujame Europoje ir plečiamės kartu su jumis.

Des entreprises turques ont été créées en 50 filiales, en Europe et dans le monde entier. 2021 m. kartu su jumis ir jūsų verslu norime plėstis Kinijoje, Japonijoje, Kanadoje, JAV, Australijoje ir Naujoje Zelandijoje.

Gamybos pagal užsakymą sprendimų teikėja.